Koncetrační tábory FEMA

Ve Spojených státech existuje celkem 800 (číslo už může být vyšší) vězeňských táborů, které jsou plně funkční a jsou připraveny k přijetí vězňů. Jsou personálně vybaveny a obklopeny stálými strážemi. Zatím jsou však většinou prázdné.

FEMA kemp.

Tyto tábory by měly být využívány agenturou FEMA (Federal Emergency Management Agency) při stanném právu, které již bylo zavedeno ve Spojených státech (zákonem Patriot Act po 11. září 2001). Jediné, co chybí jeho faktickému uplatnění, je prezidentský podpis a podpis generálního prokurátora. Představitelé vládnoucího systému však mají svoje metody, jak vyvolat mezi lidmi rozbroje, aby vznikl důvod k rychlému podepsání stanného práva a okamžitému nasazení tvrdých restrikcí vůči vlastnímu obyvatelstvu (např. metody Problém-reakce-řešení, operace pod falešnou vlajku, atd.).


Stanné právo – výjimečná opatření aplikovaná státní mocí při zvýšeném ohrožení bezpečnosti státu (rychlosoudy, popravy armádou a jinými bezpečnostními složkami na místě, atd.)


V dnešní době je stále zřejmější, pro koho budou tyto tábory použity a sice pro odpůrce očkování proti covidu, kteří začnou být brzo tvrdě perzekuováni a začnou nepokoje.

„Vakcína osvobozuje“ …


Některá obchodní centra (např. Walmart) jsou snadno a velmi rychle upravitelná pro potřeby mimořádného stavu a k použití jako internační tábory pro velké množství lidí.

Logo společnosti Walmart, kde vidíme zakomponovaný hexagram – okultní symbol k invokaci démonů. Walmart je součástí systému šelmy …


Ani zbytek světa nezaostává za USA a připravuje své internační tábory, jsou nazývány detenční centra:

Internační tábor v Číně ve výstavbě.
Internační tábor v Německu.

Tábory FEMA jsou vybaveny moderními gilotinami a velkým množstvím plastových rakví.

Plastové rakve.
Moderní gilotina.
Jeden z vlaků pro FEMA kempy nápadně připomínající „dobytčáky“ pro transport lidí do koncentračních táborů v období druhé světové války …

Blíží se velmi těžká doba, kterou Písmo nazývá dobou soužení, která dostihne KAŽDÉHO člověka. Jedinou možností, jak se vysvobodit z tohoto umírajícího světa, je celým svým srdcem se obrátit ke Stvořiteli/Otci/Bohu/יהוה a odvrátit se od všeho zlého, co jsme ve svém životě napáchali, přestat páchat zlo, odvrátit se od zla tohoto světa a nemít na něm podíl …