Chemtrails a H.A.A.R.P.

H.A.A.R.P.

Základna H.A.A.R.P. (Gakona, Aljaška), s horou Wrangell v pozadí.


Jedná se o vysokofrekvenční aktivní aurorální výzkumný program. Je to jakási soustava vysílačů na pozemních základnách, ale i na družicích a plovoucích objektech. Není to jen civilní výzkumný projekt, jak se oficiálně tvrdí, ale součást nejmodernějšího amerického zbrojního systému několika posledních desetiletí. Systému, který dokáže sestřelit letadlo, stejně jako probudit k životu vulkán či způsobit tsunami.

Zbraň, která jde za hranici chápání a mění naše zažité představy o tom, jak se vedou soudobé války. Zbraň, u které bychom si raději přáli, aby byla skutečně jen fámou, ale která je bohužel realitou už od šedesátých let, kdy se na jejím vývoji začalo pracovat. Celý projekt dodnes financují takové organizace jako Letectvo Spojených států amerických, Vojenské námořnictvo Spojených států a Defense Advanced Research Projects Agency (DARPA). A to už na nevinné vědecké badání nevypadá.

Mimochodem dobře informovaní jazykové tvrdí, že Američané ve výzkumu těchto technologií zaspali a Rusové (údajně i za pomoci patentů a zabaveného výzkumu Nikoly Tesly) jsou zde mnohem dále a během studené války to předvedli potopením americké jaderné ponorky a vyvoláním neobvyklých anomálií v počasí nad Spojenými státy.

Úkazy na obloze při použití technologií H.A.A.R.P.
Pokud si myslíte, že toto jsou přírodní jevy, tak bohužel vymívání mozku funguje dobře (překlad obrázku, ne pokus o urážku) …

Vojenský prostor v Brdech, o kterém se jednu dobu neustále mluvilo v médiích, kde chtěla americká armáda vybudovat údajně součást obranného protiraketového deštníku, měl sloužil jako pomocná radarová základna právě pro H.A.A.R.P. (a zřejmě tam nakonec i v tichosti a bez pozornosti médií byl postaven).

Ohřívače ionosféry …

Na obrázku výše vidíme pomocný plovoucí radar pro H.A.A.R.P. Kvůli těmto plavidlům a kvůli speciálním družicím a pozemním radarům může být H.A.A.R.P. použit KDEKOLIV na světě …

Pozemní radar H.A.A.R.P.u.

CHEMTRAILS

Jsou produktem geoinženýrství, což je oficiálně přiznaná agenda, která má sloužit k ovlivňování klimatu Země. Jde o jakýsi koktejl chemikálií v podobě pomalu se rozpouštějích stop po průletu letadel na obloze, který je vypouštěn do naší atmosféry speciálními leteckými linkami (kvůli utajení) údajně za účelem zastavení globálního oteplovaní tím, že chemický mrak zastíní slunce a kovy v mraku obsažené, odráží část slunečního záření zpět – tedy se nedostanou k zemskému povrchu. Stopy zůstávají ve vzduchu několik hodin po postřiku narozdíl od běžných kondenzátů/contrails, které vznikají za letadly vždy, ale velmi rychle se rozpustí (neobsahují totiž přídavné chemikálie jako chemtrails). Mnoho lidí si je buď zaměňuje s contrails nebo zcela popírá jejich existenci.

PŘED, BĚHEM a PO vypouštění chemtrails („sprejování“) z letadel.
Červeně jsou označeny motory a zeleně trysky, kterými je vypouštěno chemtrails.
Nahoře je contrail a níže je chemtrail.

Chemtrails obsahuje:
Kovy jako hliník, baryum a stroncium, vajíčka parazitů, houby a plísně a nanotechnologie (zřejmě i mikročipy). Těmto nebezpečným látkám je vystaveno všechno živé. Chemtrails se používají k několika různým účelům včetně úpravy počasí a kontroly populace (také budou souviset s projektem Blue Beam, což je holografická projekce v prostoru), podpora systému HAARP, a další.

Chemtrails obsahuje baryum a hliník Ba+ Al, což dohromady dává slovo Baal=satan.
Může jít o náhodu v tomto padlém světě? Pochybuji …
Fotka z roku 2018 z ČR (z jihovýchodní Moravy).

Podrobnější informace o druzích chemtrails zde – https://diskuter.wordpress.com/2016/01/17/rozne-typy-chemtrails-a-ich-zdravotne-prejavy/

Je důležité tyto látky pravidelně detoxikovat. Tělo plné těžkých kovů a parazitů nemůže správně fungovat, což vede k nemoci! Těžké kovy také způsobují, že se tělo stává magnetem na škodlivé záření jako jsou EMF, zejména 5G a WI-FI. Chemtrails a očkování, která jsou nabitá těžkými kovy a stále se zdokonalující bezdrátová technologie jsou navzájem propojeny!
Mnozí se ptají proč piloti letadel rozprašujících chemtrails souhlasí s trávením populace, zvířat a rostlin – myslím si, že tam jsou různé pohnutky – někteří z pilotů si myslí, že opravdu zachraňují zemi před globálním oteplováním, jiní (a to bude drtivá většina) to dělají pro peníze, protože v takových projektech bývají obrovské platy a odměny; další to můžou dělat i proto, že jejich temným srdcím se líbí ubližovat lidem i zvířatům, jiní jsou vydíráni nebo zastrašováni …

H.A.A.R.P. i chemtrails úzce souvisí i se 4. fází budování Nového světového řádu, což bude holografická projekce UFO na nebi a fingovaný příchod „mimozemšťanů“ (démonů) na naši planetu.

Známý německý nacistický raketový vědec Wernher von Braun, který byl po válce z Německa přemístěn do USA (operace Paperclip) a který vyvinul rakety typu V (fau) používané na bombardování anglických měst a vraždění civilistů, následně pracoval pro NASA a pomohl jim pro Program Apollo sestrojit raketu Saturn V, se kterou byli Američani údajně na Měsíci.

Operace Paperclip (kancelářská svorka) při které bylo převezeno na 1000 německých vědců, kteří dostali americké občanství. Byli mezi nimi ti, kteří se podíleli na pokusech na lidech, na projektech na kontrolu mysli, atd. V tom pak pokračovali pod patronátem amerických tajných služeb (MK Ultra, atd.)
Němečtí vědci naverbováni Spojenými státy …

Wernher von Braun měl přístup do vysokých politických a společenských kruhů (určitě i do tajných organizací), takže se dostal i k těm nejutajenějším informacím. Prohlašoval, že nás čekají 4 fáze nástupu Nového světového řádu:
1. fáze je studená válka
2. fáze válka proti terorismu (momentálně probíhá)
3. fáze bude hrozba asteroidů
4. poslední fáze by mělo být falešné UFO (měli by tento podvod provést pomocí obří holografické projekce na nebi – projekt Blue Beam https://odhaleni-skryte-pravdy.cz/projekt-blue-beam/)

Ronald Reagan (40. prezident USA) řekl:
„Občas přemýšlím, jak rychle by rozdíly mezi námi po celém světě zmizely, pokud bychom čelili cizí hrozbě z jiného světa.“
– a to je přesně ono. Poslední karta, způsob jak sjednotit lidi celého světa pro absolutní a trvalý nástup Nového světového řádu. Vytvořit vnější problém, nového nepřítele, který ohrozí všechny obyvatele planety a bude mu jedno, jestli jsou muslimové nebo křesťané nebo jestli jsou běloši nebo černoši nebo jestli fandí levici nebo pravici! Opakuji, že ten nepřítel budou „mimozemšťané“ (démoni), ale to samozřejmě veřejnost nebude vědět!
Projekt Blue Beam (jehož součástí jsou i 5G a 6G technologie) už totiž dnes dokáže hotové „zázraky“ jak obrazově tak i zvukově …
Posuďte sami:

Oslava čínského nového roku: